• Club Zigana 1. Sınıf Tatil Köyü

  • Eğlence Dolu Su Oyunları...

  • Doğanın İçinde Huzur Dolu Bir Hayat...

  • Gece ve Gündüz'ün Eşsiz Güzellikleri

  • Özel Günlerinizde de Club Zigana Hizmetinizde...

TOPLANTILAR VE SEMİNERLER

Sümela Kongre Merkezi

İşteki başarınızı birinci sınıf Sümela Kongre Merkezimizde kutlayın! İş toplantılarınız, seminerleriniz, kongreleriniz ve konferanslarınız için her türlü salonu sağlamaktayız. İşte salonlarımız:

Trepezus Salonu

En büyük konferans salonumuz olan bu salon, 352 m²lik alanıyla tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir: İster yeni ürünleriniz için lansman veya tanıtım ister kalabalık çalışan grupları için motivasyon toplantıları ister şirketinizin yıllık genel kurul toplantısını düzenliyor olun, 450 kişilik kapasitesi ve tam donanımlı ileri teknolojisi ile Trepezus Salonumuz hizmetinize hazır!

Blue Hall Salonu

Blue Hall Salonu, küçük ve orta ölçekli toplantılar, konferanslar ve en fazla 100 kişilik kutlamalar için 90 m²lik alan sunmaktadır.

Green Hall Salonu

Özel günler için size, bitişikteki deposuyla birlikte 100 m²lik alan sunuyoruz. Green Hall Salonu, Sümela Kongre Merkezinin ikinci katında bulunmakta olup, 125 kişiye kadar gruplar için en iyi seçimdir.

Hazel Hall Salonu

50 m²lik alanıyla en küçük konferans odamız olan Hazel Hall Salonu, konferanslarınıza hazırlık veya en fazla 15 kişilik küçük iş toplantıları için kullanılabilir.

İleri Teknikler

Özel ihtiyaçlarınız için her şey düşünüldü: Tepegözler, simültane çeviri kabinleri, otomatik ve taşınabilir perdeler, Barkovizyon, telsiz telefonlar, MD, DVD ve CD çalarlar, vericiler, mikrofon çeşitleri, 24 kanal ses mikseri ve çok daha fazlası.

Tek yapmanız gereken neye ihtiyaç duyduğunuzu söylemek – özel taleplerinizi karşılayıp başarılı bir etkinlik gerçekleştirmenize yardımcı olabileceğimizden eminiz!