• Club Zigana 1. Sınıf Tatil Köyü

  • Eğlence Dolu Su Oyunları...

  • Doğanın İçinde Huzur Dolu Bir Hayat...

  • Gece ve Gündüz'ün Eşsiz Güzellikleri

  • Özel Günlerinizde de Club Zigana Hizmetinizde...

CLUB ZİGANA HAKKINDA

Felsefemiz

Club Zigana, soft turizmin ateşli bir destekçisidir. Tatil köyümüzün yapılış tarzı, konuklarımıza sunduğumuz ‘Ultra Her Şey Dahil’ birinci sınıf tatil köyü standartlarından feragat etmeden yerel geleneklere bağlılığı ve doğal kaynakların nazikçe kullanımını yansıtmaktadır.

Resepsiyon ve Konsiyerj Hizmetleri

Konuklarımızın mutluluğu, bizim için en önemli konudur. Ana binada yer alan resepsiyon bölümü, tatil köyümüzün iletişim merkezidir. Burası günün her saatinde hizmetinizdedir ve sizin için düşünülen etkinlikler burada organize edilir. En standart dışı istekleri bile yerine getiren -çoğunlukla sadece birkaç saat içerisinde!- Konsiyerj hizmetimiz, haklı bir üne sahiptir.

Restoranlar

Club Zigana mutfağı, tüm duyularınız için bir ziyafeti ifade etmektedir. Bu ifade, aynı zamanda felsefemizin temelini oluşturmakta ve tatil köyümüzün her köşesinde kendini göstermektedir. Geleneksel ve klasik yemeklerimiz yanı sıra “Doğuyla Batı Buluşması” mutfağımızın da tadını çıkarın.

Etkinlikler, Disko ve Spor

Çok geniş bir yelpazede sunduğumuz gündüz aktiviteleri ve spor imkânları yanı sıra ünlü etkinlik programımızla da tatilinize neşe katmak bizim için bir tutku. Dans etmeyi seviyorsanız, modern müzik ritimlerine kendinizi kaptırabileceğiniz diskomuz sizi bekliyor.

Havuzlar ve Kaydıraklar

1.600 m² alana sahip tatlı su havuzu, 1,60 metre derinlikte olup, doğal bir gölü andıracak şekilde tasarlanmıştır. Sunduğumuz dalga havuzu ve su kaydıraklarımız (3 adet) sayesinde siz ve çocuklarınız harika zaman geçireceksiniz. Tesislerimizde küçük konuklarımız için derinliği sadece 50 cm olan sığ bir çocuk havuzu (2 kaydıraklı) da bulunmaktadır.

Plaj

170 metrelik sahil şeridi, kum, plaj şemsiyeleri ve konforlu şezlonglar sizi bekliyor!